| RaluNico a întrebat:

Tocmai mi-am creat o pagina pe facebook si mi-as dori tare mult sa o promovezhappy imi puteti da cateva idei cum as putea aduna cateva like`uri? va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Andruta12 a răspuns:

1.Roaga cativa prieteni sa dea like pagini
2.Fa publicitate pagini adica intra pe diverse pagini si pune la un comentriu link-ul pagini tale
3.Dca ai prieteni care mai au pagini roaga-i sa-ti faca si tie publicitate prin poze sau sa iti aduca like-uri
de exemplu
1 like-publicitate prin 1 poza
2 like-publicitate prin 2 poze
P.S de obicei numarul 3 merge si la pagini mai populare
4. Daca mai esti admin cu un alt baiat/fata spune-i sa faca tot ce am enumerat eu mai sus

3 răspunsuri:
| abcabcabc a răspuns:

Poti sa-ti rogi prieteni sa dea like si sa faca publicitate

| HisGirl a răspuns:

Pai spune mesajul asta oricui:''Tocmai am creat o pagina.Imi poti spune parerea ta despre ea?'' si iti va da like

| razvi177 a răspuns:

Pai presupun ca ai cativa prieteni de bun inceput in lista roaga-i sa dea sugest friend pe tine la prietenii lor, si pentru like-uri spune-le ca participi la un concurs si iti trebuie multe like-uri(de obicei functioneazabatting eyelashes))