| emilytorens a întrebat:

Toctmai m-am certat cu cea mai buna prietena din cauza unei >minciuniCe ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Sa clarifici situatiahappy
Sa nu va certati
Sa ii spui ca vrei sa vorbit clar fara cearta
si clarificati
iar unde este vina ta spune-i "da recunosc am gresit"
Iar unde este vina ei spune-i frumos "te rog recunoaste ca ai gresit."
si dupa aia spune-i "off lasa nu-mi pasa minciuna tot prietene suntem>big grin

| speranata a răspuns:

Mai bine vorbesti cu ea si vorbiti frumos daca nu ai curaj sa vb cu ea in fata trimitei un mesaj pe mess sau dai eu SMS dupa 1-2 suno si spune-i ca a fost o greseala doar o minciuna care a mers prea departe nu am vrut sa ajung aici
succes si sper sa va impacati

| vr6 a răspuns:

Depinde ce minciuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este vina ta cereti scze... daca e vina ei si nu vrea sa vb cu tine scuze dar nu e cea mai buna prietena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este vina ta cereti scze... daca e vina ei si nu vrea sa vb cu tine scuze dar nu a fost nicio data cea mai buna prietena...