| aNdR3y_5193 a întrebat:

Tot ce stiti despre barn buddy de pe hi5 spuneti aici da nu chestii cum ar fi cum scoti o planta [de preferabil secrete]
funda+vot la ce rasp imi place

2 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

Ca să treci repede nivelele, poţi planta "Orchid", îţi dă mult foarte mult xp.
Îţi cumperi animale /cu banii caştigaţi din vanzarea legumlor furate de la alţii.laughing
Sau. dacă ai 2 hi5-uri, te treci la vecini, îţi pui buruieni şi gândaci apoi intri şi le elimini(Aşa caştigi xp).
Xp mai câştigi şi daca aduni treofeele(La un anumit număr de recolte adunate, primeşti un trofeu-experienţa care are o anumită valoare şi in xp).

| AMDRACI a răspuns:

Ce vrei sa spui cu ''aici''?