| RockStar a întrebat:

Totusi nu o sa inteleg niciodata de ce majoritata lumii spun " ca eu sunt genul de fata ce isi bate joc de lume ". oare de ce straight face se spune asta? ce am facut straight face?
Acum cand iubesc cu adevarat oh go on lumea doreste sa ma desparta pe mine si pe iubi straight face. il iubesc enorm si cred ca as inebunii daca l`as pierde sigh sincer mi-as da chiar si viata pentru el, am renuntat la familia mea, la viata mea, la prietenii mei straight face pentru el sad. Merit totusi asta? straight face. Sunt satula de atata plans oh go on dar na straight face crying oh go on.
A fost intr-o zi la mine si mi-a spus ca iar niste fraieri au zis sa aiba grija cu mine straight face si cand am auzit m`am apucat de plans straight face a incercat sa ma calmeze sad, imi stergea lacrimile ma lua in brate imi spunea sa numai plang sad ca el nu asculta gura lumii ca ma crede ca il iubesc sad. La sunat un amic sa mergem la fundatie, a venit la mine si el pana ma calmam eu oh go on... M`am inchis in baie m-am apucat iar de plans crying... si dupa aceea m-am spalat si am iesit sa ma duc la fundatie, amicul lui prietenumiu l-a intrebat ce e cu mine, eu i-am zis nimic sad, prietenumiu i-a zis ca sunt suparata, m-a luat iubi in brate imi venea din nou sa plang dar m-am abtinut crying si am plecat la fundatie. nu prea eram in apele mele :-

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Rox:*! Esti norocoasa ca tiai gasit dragostea adevarata asa ca lupta pentru ea nu cu lacrimi si cu minteaa ta. Daca tipu cu care esti te iubeste nu va asculta gura lumii si minciuniile ei si va lupta pentru tine.Asta inseamna sa fiti impreuna, sa va ajutati si sa luptati pentru ce doriti, impreuna.Lumea este proasta. Ai facut odata o greseala si isi bat joc de tine toata viata.Lumea idioata in care traim e plina de guri rele si de persoane cu 10 mii de fete.Ai grija.Pun pariu ca ai facut o mica greseala odata si acum toti sunt cu gura pe tine.Bafta si te rog, fii fericitahappy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat