| FataCuBuff a întrebat:

TPU cand fumez ce sa fac sa nu mai imi miroasa hainele a fum si nikii gura cel maaii bun raspuns fund si vot si ce tigarii sunt mai bune dar sa nu fie prea puternice kent e puternic?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa te lasi de fumat happy Altceva nu ai ce face. Pentru mirosul respiratiei guma de mentolat, apa de gura si spalat pe dinti, pentru haine trebuie sa le speli sau macar sa le aerisesti cateva ore.

| SakoChan a răspuns:

Kent de regula e puternic, dar depinde despre ce tip de Kent este vorba (dupa mine Kent 8 e cel mai puternic). Si apropo de Kent, un avantaj al tipului Kent Convertible (adica ala care are in filtru o biluta mentolata) este acela ca, daca o fumezi fara sa spargi biluta, dupa ce termini poti sa rupi filtrul si sa scoti bila, apoi sa o spargi intre dinti: e foarte mentolata si e mai buna decat orice guma la indepartarea mirosului. Cat despre haine... Sa incerci sa stai intr-o pozitie astfel incat fumul sa nu vina spre tine, ca sa nu mirosi dupa aceea.

| CristiCrs18 a răspuns:

Dunhill alb / Malboro fine touch sunt slabe si bune pentru incepatori.