| Almássy a întrebat:

TPU, cine ma poate ajuta sa gasesc niste seriale coreene laughing dar va rog nu vreau din alea gen legendele palatului, sau my girlfriend is a gumiho,vreau niste seriale gen boys over flowers,personal taste,city hunter,playful kiss(astea le-am vazut si mi-au placut) sau cu actori ca lee min ho, kim bum etc

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

I am Sam
Marry Me, Mary!
Delightful Girl Choon Hyang
Hana Yori Dango ( varianta japoneza la boys before flowers )
Operation Proposal
God Of Study
Dream High 1 si 2
Jungle Fish 1 si 2
Paradise Ranch
You're Beautiful
Love Rain.

| roxkiss a răspuns:

Paradis kiss )) mie mi-a placut si city hunter.

| alinaalinush a răspuns:

You are beautiful, heartstrings, flowerboy next door, playful kiss, rooftop prince.