| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

TPU HELP! De doua zile mi-au aparut niste bubite pe maini,printre degete si pe picioare, printre degete si pe calcai.Sa zic cum au aparut.Prima data mi-a aparut una pe degetul de la mana si eu am crezut ca e o mica intepatura/taietura ca(,) cand apasam pe ea intepa putin.Doar ca peste doua zile ma trezesc cu asemenea bubite si pe celelalte degete si pe degetele picioarelor.Nu sunt prea vizibile.Adica nu-s accentuate rau.Ce-ar putea fi?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!

Cel mai bine te duci la un medic crede-mă el o să iti spună cu adevărat ce ai.

Pa!