Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2779746intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Oct
SATI 297.883AFISARI
160.296VIZITE
144.007V. UNICI
17 Iulie 2011
GigglesToDay intreaba:

TPU statusuri de despartire ceva de genu"Au fost zile si nopti, au fost tigari si sticle, Au fost poze si lacrimi si diverse tentative"

fara chesti: mai bine nu pui niciun sttsbig grin

funda restul votkiss

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 17 Iulie 2011 14:04
    ŚøĆƦἄƻƴ a răspuns:
    Buna.
    1. We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe)

I love you domnisoara Si sunt very mahnit Caci when i speak engleza You razi necontenit. I know esti englezoaica But it isn't important Amorul meu for tine Is very palpitant. I can't to sleep azi-noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa-ti tell iubirea me

don't worry, be happy(nu te ingrijora, fii fericit)

Don’t interrupt me when i’m talking to myself!(nu ma intrerupe cand vorbesc cu mine insumi)

2. Don’t be sad, don’t be blue.Frankenstein was ugly too (nu fi trist, nu fi suparat, si Frankentein era urat);

3. He who laughs last, laughs best! But he who laughs first, sees the point (cel care rade la urma, rade mai bine! Dar cel care rade primul, intelege poanta);

4. To be or not to be, this is the question (a fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea);

5. A bad workman always blames his tools (un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte)

6. A bird in the hand is worth two in the bush (o pasare in mana face mai mult decat doua pasari din tufis);

7. A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind (un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta)

8. A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste);

9. A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic);

10. Always imitate the behavior of the winners when you lose (intodeauna imita comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi);

11. I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]

12. Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]

13. Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]

14. Learn from yesterday,live for today, hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine)

15. Good friends are like stars.you don't always see them, but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu...
  • 8 Ianuarie 2012 15:50
    killerkiss a răspuns:
  • 17 Iulie 2011 14:09
    dani9354 a răspuns:
    • Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte, numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte

Greu cand ai mai multe dar iubesti numai una! laughing

Stii ca doar tu si eu vom fi, indrg ca'n prima zi!:X

Dar sageata lui Cupidon inca doareoh go on Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impaca'te cu ea cat inca nu e prea tarziuhappy

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVz in ochii mei iubire:X Adv! smug Dar nu e pentru tine! hee hee

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreunachatterbox laughing

La tte as renunta, sa ma iubesti![:X]

Eu nu cred in viseno talking Eu crd doar in tine, ca ma iubesti pe mine[:X]

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

Te uiti la ea ma vezi pe mine.o saruti pe ea dar simti buzele mele.ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…o mie ca ea.niciuna ca mine.

Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta''oh go on ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''laughing

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneorismug

Atunci cand nu stie ce simte.Atunci cand greseste sh mintestraight face ofera-i doar dragostea tah:X atc are nevoie mai mare de eabatting eyelashes

Dar eu nu asc ce sp lumea reahappy nu crd nmc din c sp eano talking

Daca am pierdut ceva.era ceva c n imi trebuiahappy

I love you:X I miss youstraight face I need youbatting eyelashes I like yousmug I vrea tubig grin[perfectu meuuu:X:X]

Sh ce daca ma iubesti? big grin

Asculti fara sa probezi...sh uite asa...
  • 15 Decembrie 2011 18:03
    messokro a răspuns:
    E greu sa plangi acolo, unde radeai odata, sa vezi cum fericirea, in lacrimi e scaldata.

Plang de durere sunt singur si trist si te vreau inapoi intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc.

Nu esti primul care pleaca.Da` esti primul sincer care as vrea intr-o zi sa se intoarca.Nu esti primul care incearca sa ma schimbe`n repetate randuri.Da` esti primul care intr-un final m`a pus pe ganduri.

Un zambet inseamna fericire, dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit, dar nu poti zambi cand inima iti plange.

Pentru mai multe statusuri de despartire intrati pe : http://messok.ro/category/statusuri-de-despartire/
  • 12 Martie 2012 01:35
    Crissu2001 a răspuns:
    1) Ai fost cu mine zi de zi nu voi regreta te iubesc dar de azi am pe alcinava
    2) ne-am intalnit pentru prima oare ne-am luat in seama pana mi-ai spus cuvintele ce mi-au luminat viata dar imi e de ajuns 3)mi-ai facut atat de rau nu vrei sa te opresti ce sa fac ce sa-ti cer sa ma lasi sa`mi vad de viata 4)Credeam ca esti diferit mam inselat esti un tampit mai lasat si iar ai venit ca, curva nu te-a mai vrut eu te las in bratele ei sa-ti vezi de viata tha 5)Tu nu ai stiut nikioadata ce am simtit iti spun pa! 6) te-am iubit ti-ai batut joc de mine si tot vrei sa ma bantui nu mersi 7)Incerc sa gasesc cuvantu sa nu te jignesc usor iti spun pa ai plecat din viata mea 8) Trebuie sa plec din inima tha trebuie sa te las sa-ti vezi de curva tha lasa`ma si pleaca 9) Nu te mai vreau in viata mea mi-am gasit o persoana mai speciala care stie ce e dragoste 10) Sper ca te-am ajutat Funda plzz