| Cristina_3547 a întrebat:

Trebuie sa imi vina un mail...pe yahoo. teoretic trebuia sa imi vina automat dupa ce faceam cv...si pe hotmail mi-a venit mail'ul asta. Dar pe yahoo a trecut cam o ora si inca nu! Ati mai avut probleme cu mail'urile pe yahoo?

3 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Eu zic sa astepti sau sa cauti la spamurihappy
Fara grije va veni el intr'un sfarsithappy

| dy a răspuns:

Da, de multe ori yahoo intarzie, dar pana la urma ajunge! Vezi ca s-ar putea sa nu incarce mailul nou intrat atat cat tu ai pagina deschisa in PC, deci inchide si redeschide mailul si-l vei primi

| scarllet a răspuns:

Da...sunt perioade in care nu functioneaza mail-ul...trebuie sa vine... teoreticbig grin