| 2bro5 a întrebat:

Trebuie sa plec maine la o intalnire cu cineva foarte special, puteti sa imi dati cateva sfaturi pentru imbracaminte(camasa, pantaloni, pantofi, cravata etc.)?

Răspuns Câştigător
| pinkcandy7 a răspuns:

Bro,nu trebuie neaparat sa adopti un sil in care sa nu te simti bine... dake acea persoana este foarte importanta si tu vrei sa o impresionezi alege ceva in care te simti bine,dar in acelasi timp sa fi si cool, depinde si de locatie. Daca mergeti la un restaurant ar trebui sa iti iei ceva elegant:o camasa(ce culoare vrei)
-blugi sau pantaloni
-un sacou care poti sa il asortezi cu blugi sau unul normal
-tenesi sau pantofiwinking
cravata nu te-as recomanda sa iti pui, mi se pare ca imbatranestelaughing
Iar daca mergeti in club ceva cat mai cool
blugi
tenesi
geaca
tricou
si amintesteti nu impresionezi numai prin haine ci si prin atitudie
bafta bro!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce ai in dulap vorbeste cu taicatu sa te ajute ca el stie ce e aia eleganta, aici vei primi pareri in general (cel care te vede cum te imbraci iti da o parere firma).

| andreea171998 a răspuns:

Depinde de ce fel de persoana:poti sa te imbraci la costum,cravata etc.
sau la ceva mai amuzant, blugi, cu un tricou si pe deasupra cu o haina de costum.SUCCES SI SPER SA-TI FI FOST DE AJUTOR!