| Macheamacostina a întrebat:

Ufff, nu știu cu ce sa incep, am 13 ani și știu, sunt foarte mică pentru un iubit, am fost împreună cu un băiat timp de 10 luni...Iar dintr-o prostie ne.am certat și eu m.am despartit de el, după 2-3 zile l.am întrebat dacă vrea sa ne împăcăm și că îmi pare rău, dar nu a mai vrut...Și eu chiar țin la el, adică e un sentiment ciudat.Mă doare și sunt un copil, 13 ani, dar chiar mă simt ciudat.

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Chiar esti micuta pentru o relatie dar e o consecinta a zilelor noastre - toata lumea se grabeste si totul se intampla pe fuga. Cand te ai certat cu el poate ai spus lucruri urate care l au ranit si din orgoliu nu vrea sa se impace cu tine. Sau pur si simplu nu mai simte ca si ar dori o relatie. O sa ti dai tu seama. Draga mea tu ar trebui sa ai alte preocupari la varsta asta nu baietii. Ai slava Domnului tot timpul din lume pentru asta! Oricum nu e treaba mea sa ti tin morala tu faci ce vrei pana la urma. E doar un sfat.