| InLoveWithYouMyLove a întrebat:

Uitati blogul meu si al colegei: http://loveandboyz.blogspot.com spuneti-mi ce parere aveti si dupa daca va place faceti-va persoana interesata multumesc. Vreau sa ajung blogger.

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

E dragut pentru inceput.Si ca sa-l faci mai cunoscut poti sa pui link`ul pe unde apuci.Pe mess, pe facebook, pe TPU[cum ai facut deja] asa o sa ai mai multi vizitatori.Bafta cu blogu`.

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu stiu.dar oare iubirea e cel mai important lucru pe pamant, adica intr-un fel fara ea nu se poate trai in adevaratul sens al cuvantului, dar se face prea mare 'tam-tam' cu ea. daca iubesti pe cineva, iar el pe tine dc sa n`o pastrezi pentru tine?straight face. Cred ca daca faci un blog, mai bine ai scrie in el un lucru ce`i intereseaza si pe altii, adica alte persoane care nu te cunosc f bine, cum ar fi: fashionul, poze artistice, activitati sportive etc. fii sigura ca astfel de blogguri vor fi mai citite decat cele cu "my love", pentru ca pur si simplu in afara de amici, altii nu-l vor citi. asta e adevarul. baftahappy

| Danyel a răspuns:

Bine pentru inceput...dar uite astea bloguri (facute de mine)
www.radio-fantoma.blogspot.com
www.tehnologialumii.blogspot.com

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pentru inceput e dragut dar mai ai de lucrat.
uitel pe al meu : http://culorilefacviata.blogspot.com/
bye si succes cu blogul.

| InLoveWithYouMyLove explică:

Eu am 7 bloguri si asta e al 8-lea dar de data asta am ales aceasta tema pentru pr. meu