| Th3eo a întrebat:

Uitati-va la raspunsurile intrebarii acesteia

http://www.tpu.ro/......u-funda-x/

Vedeti ce falsa este utilizatoarea @mielybianca?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Interbarea a fost raportata de mai mult de doua persoane, iar acum e stearsa. Nu stiu, pe mine ma duce la pagina principala, dar stiu ca e falsa utilizatoarea mileybianca [vorba lui xGrapheex], dar TPU = Toti Pentru Unu [si Unu Pentru Toti], deci ar trebui sa lasam arma de-o parte si sa ne imprietenim cu toti [nu e vina mea ca unii parca sunt scapati din jungla, nu ma refer la tine si sa fie fara suparare pentru oricine care citeste ce-am scris eu]. Numai bine! Cu drag, Lola.

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Asta e.
Daca e nebuna dupa funde. laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Th3eo! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!