| andreutza123 a întrebat:

Uite poate suna ciudat dar am o curiozitate nu vreau sa radeti ...doar ca am o prietena care are si ea aceeasi curiozitate si vreau sa o ajut cu un sfat. dar momentan nu stiusad : Daca si-ar face radiografie la ovare in zona aceea sa-r putea vedea ca ea nu mai este virgina? eu una nu cred ca au legatura ...multumesc mt pentru cei care ma vor ajuta.va multumesc

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Normal ca nu.

| oanard174 a răspuns:

Ha ha ha

| adelaadelaadela a răspuns:

Din cate stiu eu la radiografie se vad numai oasele nu? Daca e asa nu iti face probleme!