| blackheart26 a întrebat:

Um... mă macină o intrebare de ceva vreme, dacă îi zici cuiva "te iubesc" și îți raspunde cu mai multe inimi sentimentul este reciproc?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de context, dar daca tu simti ca ar trebui sa iti zica inapoi asta... atunci nu prea pare ca simte acelasi lucru.

| Catrice a răspuns:

Poate doar îți apreciază sentimentele...

| alexalx1234 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...dar nu ne putem da seama noi dacă te iubește ca pe un frate/ prieten/ iubit/ viitor tovarăș de viață forever.

| aimullah123 a răspuns:

Nu iti poti da seama dupa niste inimi puse pe un chat. Cel mai probabil nu stia ce sa iti raspunda.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Probabil, uite după cum se comportă când ești prin preajmă și dacă se uită des la tine ( semne că te place ).