| teodorika10 a întrebat:

Un baiat de la mine de la scoala mi-a spus ca ma place(pe mess). Acest lucru l-am aflat mai intai de la prieteni. M-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui dar eu i-am spus ca vreau sa il vad la scoala. El a zis ca daca ii accept propunerea o sa il vad.Nu stiu ce sa fac. AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca daca te place asa de mult ar trebui sa te lase mai intai sa alegi daca il palci sau nu! Apoi tu decizi!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să stai cu el de vorbă şi apoi vedeţi ce veţi face!
Pa, pa.

| last_9432 a răspuns:

Spune nu asta ar putea fi o "baza" facuta de cineva si apoi te vor tachina sau mai bine fai cum vrei...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ti-a propus asta fara sa-l cunosti? De ce sa accepti daca nici macar nu l-ai vazut?
Spune-i ca daca isi doreste asta intr-adevar, sa mai astepte. Daca nu, scoala voastra mai are fete.