| Ciufulitu a întrebat:

Un coleg de-al meu are o rugaminte la voi... datii va rog niste idei:ce discurs sa tina la sfarsitul cls a8a profului de sport? am facut doar un an cu el.va rog raspundeti...mersi

1 răspuns:
| iulka a răspuns:

Pai poti sa spui cum ti s-au parut tie orele de sport, parerea ta despre el ( prof), de modul in care isi face orele. Poti sa spui despre ce ti-a placut sau ce nu ti-a placut. Nu trebuie sa scrii cine stie. Spune ceva din suflet si totul o sa fie bine big grin