| andreeutza_8900 a întrebat:

Un coleg de al meu mi-a dat un iepuras de plus cu o inimioara. voi ce credeti? ii place de mine?

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da:XCat de trueeeday dreaming

| HBK a răspuns:

Crezi ca inimioara pe langa iepuras e doar de decor? Cu siguranta, vrea sa-ti transmita un mesaj.

| OanaG a răspuns:

Pai daca e atent cu tine...si arata ca e atras de tine poate insemna ceva acest cadou!

Dar poate ca ti l-a dat asa. in semn de prietenie:X

| ghineanamaria a răspuns:

Exact cum a zis si marius90 cadourile nu se dau din senin eu cred ca da te iubeste

| roberta_3262 a răspuns:

Da, este posibil sa te placawinking

| ame_3387 a răspuns:

Probabil ca da...
cadourile nu se dau din seninhee hee
dar numai u poti sti sigur daca nu acordai mai multa atenti poate se v-a deschidewinking

| just0stefana a răspuns:

Pai depinde cand ti l-a dat; daca a fost de ziua ta inseamna ori ca nu a avut altceva ce sa-ti dea ori ca l-a cosiderat bun pentru o fata, dar daca ti l-a dat asa fara motiv poate are ceva sentimente pentru tine, cine stie... mai fi atenta ce semne iti mai da ca i-ar placea de tine, sau incearca sa aflii cate ceva de la prietenii lui ca trebuie sa se intample ceva diferit cu el acum!

| greenapple a răspuns:

Mai asteapta cate-va zile, daca te place iti vei da seama!winking

| roxxutzzz a răspuns:

Da:X sau poate ii esti simpaticabig grin

fundita:*plz

| nety a răspuns:

Daca baiatul ti-a dat cadoul intr-o zi oarecare e sigur ca te place, dar daca ti-a facut cadoul intr-o zi de sarbatoare (valentine's day) poate sa fie doar un simplu gest de prietenie happy