| Daysukki a întrebat:

Un cuvant care il iubesc este KOREA! Pentru fanii Koreei :daca va plac dramele sau va place k-popul va rog sa=mi trimite-ti un mesaj sau sa raspundeti la urmatoarele intrebari:La ce drama v-ati uitat? Care v-a placut cel mai mult? Ce melodie ascultati acum sau in general? thx

3 răspunsuri:
| Daysukki explică:

Ap daca vreti sa-mi da-ti si id-ul este foarte binelaughing

| ClumsyDeer a răspuns:

Midas, Full house, My gf is a Gumiho, Dream high 1, 2. Cel mai mult mi-a placut My girlfriend is a Gumiho. Acum ascult MYNAME - Message big hug si in general ascult NU'EST - Face.

| JiHyun a răspuns:

1.Multe...
49 days,The Return Of Iljimae,Dong Yi,Jumong,Regatul Vanturilor,Dae Jang Geum, Hur Jun, Flower Boy Ramyun Shop, Damo, Protect The Boss...
2.49 days:*
3.OST-ul din 49 dayshappy