| anonim_4396 a întrebat:

Un lucru il voi intelege cel mai greu! >--- MATEMATICA, pentru mine este aproape imposibila, nu stiu ce sa fac, cum sa mai invat matematica, eu pur si simplu nu o inteleg, mai ales ca maine am teza pe 23, nu stiu ce sa fac, pe net gasesc site-uri care dau exemple foarte rar, puteti sa imi dati un site de pe care sa iau orice definitie si exemplu? la toata algebra ca la geometrie ma descurc.multumesc anticipat, dau funda!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite aici un site care te va ajuta foarte mult:http://mate-online-pentru-toti.blogspot.ro/......-blog.html