| me_3408 a întrebat:

Un site de modificat poze stiti big grin?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Aia cu cap mare a răspuns:

Http://photobucket.com/
o seara faina!

| andreea_4134 a răspuns:

*taaz
*piknik
*photofunia
*funphotobox
*loonapix
*imagechef
*dumpr

| Anna_3775 a răspuns:

Toata lumea spune de Photoscape dar pana descoperi cum se manuieste eu iti recomand www.picik.com, care e cam acelasi lucru, doar ca Picnik contine mai multe chestii :D! Succes :D!

| daianne a răspuns:

Eu folosesc www.blingee.com sau www.bloggif.com

| ZąÑyKąąą a răspuns:

Photo scape, photo shop, photo editor, photo funia big grin :*

| Mawrytzyo a răspuns:

Da dc site?
nu vrei photo scape?
ca e cel mai popularwinking
daca nai de unde sa-l iei da-mi add pe id asta si iti dau eu instalarea : marius.sharkkk10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://photofunia.com. dar incearca photoscape : http://dw.com.com/......ttp?/redir