| imiplacemov a întrebat:

Un tatuaj temporar. Cat tine pe piele? Adica dupa cat timp dispare? Si apoi raman semne sau ceva de genul? Si cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| babykeykey a răspuns:

Prin tatuaj temporar inteleg ala facut la mare cu henna.
Mi-am facut si eu vara trecuta si mi-am luat o mare teapa.Pe langa faptul ca am dat vreo 70 ron, a durat decat o saptamana la mine, si verisoarei mele mai putin.Semne nu raman si costa intre 30-100 ron din cate imi amintesc eu. Oricum nu merita sub nici o forma!happy

| coryna1997 a răspuns:

Eu l-am facut cu henna in grecia si am dat 10 euro dar tinand cont d faptul ca am stat in apa tot timpul nu mi-a tinut decat 4 zile dar daca nu stateam in apa putea sa tina si 2 saptamani ...eu sunt foarte alergica la piele iar cand am mi-l-am curatat mi-l-am curatat la strand si mi-au aparut niste bubite mici exact unde era tatuajul sim-am dat cu betadina si crema dar mi-a trecut dar mi-a ramas semn de la bronz pentru ca m-am bronzat cu tatuajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI DISPARE DUPA O LUNA SAU doua luni, depinde de tatuaj.Nu stiu cat tear costa, dar, stiu ca nu ramane semn pentru ca am avut un prieten care s-i-a facut si el si nu are nici un semn.