| Byanka90 a întrebat:

Una TPU! Am o nelamurire si vreau cat mai multe pareri. Dau fundita! Iau anticonceptionale pentru chist ovarian, is in pauza aia de 7 zile in care ar trebui sa vina ciclu. Eu is in a 6 zii de pauza si ciclu nu a venit, Care e cauza

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Depinde si de anticonceptionale. fiecare persoana are diferite reactii. mai asteapta putin si daca nu iti vine menstruatia du-te la un medic si vezi ce ai. eu zic ca tot prezervativul este mai bun. decat anticonceptionalele.