| Carol83459 a întrebat:

Unde as putea gasi cursuri de breakdance in oradea? Fundita cine imi da happy.

1 răspuns:
| alleu a răspuns:

Azi, începând cu ora 18.00, la Casa Tineretului din Oradea, are loc deschiderea unui nou curs de dans pentru secţiunile hip-hop (categoriile de vârstă 5-10 ani şi peste 10 ani), breakdance (peste 9 ani) şi gimnastică ritmică (5-15 ani). Durata cursului este de două luni, instructori fiind Darius Domocoş, Simina Andrei şi Andrada Popa. La finalul cursului, cei interesaţi pot participa la selecţiile organizate pentru trupele Get lost!, Original, Ritm-Mic şi Beat after Beat.