| Mirceadumb a întrebat:

Unde as putea sa fac majoratul? nu vreau ca sa depasesc 400-500 lei. cateva sfaturi / idei. eu m-am gandit sa iau 3 prieteni si sa merg in oras cu ei la o pizza + o bautra de fiecare (un cocktail / cafea / suc. ceva de genul) ce ziceti? credeti ca o sa iasa naspa pentru ca nu le pun sticla de whisky si vodka pe masa? ideea e ca foarte scumpa sa o cumpar din localul respectiv si nici nu pot eu sa o aduc de acasa. astept cateva pareri.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încearcă la un local sau un restaurnat.

| Ksr_Nam_1991 a răspuns:

Ai putea să-ţi scoţi prietenii în oraş, într-un local mic. Mai nou aşa se face, din câte ştiu. Chemi câţiva prieteni, îi scoţi în oraş, şi mai departe ştii tu ce faci.