| davidutzu12 a întrebat:

Unde as putea sa ma inscriu pentru a fi in public la Romanii Au Talent cand se va difuza live? As dori sa primensc un link.

1 răspuns:
| Mefist0 a răspuns:

"Daca vrei sa te numeri si tu printre spectatorii norocosi care isi vor putea sustine favoriti la semifinalele de la super show-ul "Romanii au talent", trimite un mail la romaniiautalent@protv.ro in care este obligatoriu sa iti treci urmatoarele date: nume si prenume, varsta, adresa completa, numar de telefon, o fotografie.

Cei selectati ca sa faca parte din publicul de la seminfinale, vor fi anuntati telefonic.
Nu se asigura transportul."

-- Citat luat de la site-ul Pro TV. --