| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc acele sepci de rapper la moda,respectivele caciuli la moda, originale normal, in ce magazin?

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei ceva original cumpara de pe net in magazine nu prea gasesti decat doar ''Made in China''.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Sunt foarte multe anunturi si pe Mercador sau pe Okazii.ro, deci ti le recomand daca doresti sa cumperi din mediul virtual.
Daca doresti sa cumperi de la un magazin, eu iti recomand sa mergi mai bine la Mall, acolo gasesti foarte multe magazine celebre, cu obiecte vestimentare originale, nu cu fake-uri.
Poate ca sunt putin mai scumpe, insa calitatea neindoielnica isi spune cuvantul. happy

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

St in mall o gramada si costa 30 de lei

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Le poti comanda pe net!

| Amalya88 a răspuns:

Exista un site pe net, New Era.
Click aici daca esti interesat: http://www.sepcinewera.ro/