| danutzyk001 a întrebat:

Unde gasesc episodul din iubire interzisa. cel cu oana si alex...care a fost in reluare p 7 iulie 2010 (fata era ceva d genu rock. iar el sia pus pierce...) va rog mumos ajutati-ma :* il cauth d mult

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

O sa apara pe youtube mai incolo daca nu a aparut acum! sau daca nu suna la National TV si cere-le CD-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tipul care a filmat in emisiune... o am eu pe dvd... da-mi add alex_dobrin2006@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu stiu nicu eu