| hhgg a întrebat:

Unde gasesc folie protectie pentru nokia c3-00? ma refer online si la un pret mai accesibil, si sa poate fi livrata oriunde in romania. funda

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Daca o sa cumperi online nu ai sa iesi la un pret rezonabil. Gasesti folie protectoare la orice magazin gsm, 5-6 lei, sau la un magazin Vodafone/oragnge/cosmote, dar te costa 9-10 lei. De pe net, doar la livrare dai cel putin 5-10 lei, deci nu ai cum sa iesi rentabil.