| loliiizza a întrebat:

Unde gasesc un magazin gsm in zona tineretului- timpuri noi bucuresti?
E urgent!
Funda+ vot

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Bulevardul Dimitrie Cantemir, Nr. 21, Bl. 4, Sc. D, Parter, Sector 4, Bucuresti.

(La aproximativ 200 m de intersectia cu B-dul Marasesti „Budapesta" in sensul de mers dinspre „Piata Unirii" inspre „Tineretului", Metrou „Unirii" sau „Tineretului")

Adresa 2:
Calea Vacaresti, Nr.187, Sector 4, Bucuresti.

(In piata "Timpuri Noi" langa Universitatile Titu Maiorescu si Nicolae Titulescu, Metrou "Timpuri Noi".)