Întrebare recomandată | costyinferno a întrebat:

Unde pot comanda si eu cea mai buna mancare cu livrare la domiciliu din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu am incercat tastybox.ro. Jerry pizza e buna dar e intrecuta de Pizza Hut sau Dominium. Mie imi place Oro Toro by Osho si Wu Xing.

| Donsavas a răspuns:

Nu iti recomand sa mananci de la restaurant sau fast-food. Am o ruda care lucreaza intr-un local din centrul orasului apreciat cu 5 stele care are un personal la bucatarie de tot rasul. Doar ei stiu ce se petrece in spatele salonului de servire. Sanatate! Mancam sa traim, nu invers!

| TatianaIstrate a răspuns:

Incearca cu Glovo si Uber Eats, restaurantele din aplicatii au review-uri date de utilizatori care sunt pretty reliable.

| MSM12 a răspuns:

Panda food

| costyinferno explică:

A incercat cineva mancarea de la tastybox.ro sau jerry pizza?