| Deedee_7556 a întrebat:

Unde pot gasi ata de goblen in Bucuresti?; x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din zona Berceni iti pot spune ca in Big vei gasi cu siguranta. Daca nu, cauta in orice piata.Si daca nici acolo nu gasesti, chiar trebuie sa cauti o mercerie in zona tawinkingsper ca ti-am fost de folosbig grin

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cauta pe la mercerii

| Casiana a răspuns:

Tu goblenezi?
Pentru ca mi se pare foarte frumos si respect munca celor care se ocupa de asta, deoarece nu multi mai sunt interesati de asa ceva...

| pisioi a răspuns:

La complexul "cercul magic" sau delfinu pe sos pantelimon int cu blvd chisinau

| Bia01 a răspuns:

Bucur Obor

| Deedee_7556 explică:

Pai.da.Stiu de mercerii. Dar unde se gasesc astea?