| allemyl a întrebat:

Unde pot găsi Benzile depilatoare Farmec, în farmacii, sau minimarket-uri şi cam cât costă?

4 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

In magazine. Costa undeva pana in 15 lei.

| DeeaV a răspuns:

Costa in jur de 10 lei, le gasesti in magazine de cosmetice cat si in farmacii.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Le gasesti in orice farmacie si in minimarket-uri, sigur stiu ca au in mega image si sunt vreo 13-14 lei depinde din ce oras esti.

| NatyAriana a răspuns:

Benzile depilatoare Farmec pentru mustata le gasesti la farmacii si sunt parca 12-13 lei, iar cele pentru axila si altele le gasesti tot la farmacii si am auzit ca costa 10 lei!
Imi cer scuze daca nu ti-am dat bine preturile!