| xAddeBăăăii a întrebat:

Unde pot gasi papusa Monster High Clawdeen Wolf in Romania? Sa fie in stoc! Va rog nu raspunsuri gen : "nu stiu, incearca in Real sau Carrefour ca acolo are de toate". Nu-i asa. Stiam ca se gasesc in Diverta. Dar mai sunt in stoc? Va rog, daca ati cumparat astfel de papusi sa-mi spuneti de unde.

4 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

In carrefour orhideea

| violetainromana a răspuns:

Eu mi-am luat una de la Allforkids din Afi Palace Bucuresi[pe cea Scaris]+sa gasesc la majoritatea la orice Auchan!

| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Eu am vazut in diverta la baneasa shopping city