| symo_1115 a întrebat:

Unde pot gasi subtitrarea de la filmul Starstruck? va rog dati-mi un link. dau funditahappy

51 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Nu exista inca subtitrare pentru Startruck pe internethappy
mai bine asteapta pana la difuzarea la TV pe disney channel
probabil numai dupa asta va aparea subtitrare. dupa ce se va face filmul cunoscut.pentru ca unii, nici nu stiu ce e, sau cu ce e filmul Startruck.

| symo_1115 explică:

Era Starstruck scuzebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Florin_4402 a răspuns:

Cum nu este subtitrare eu am facut-o dar nu am pus-o pe net

| Florin_4402 a răspuns:

Mai s-a gandit unul sa ia subtitrarea pe daneza si sa o dubleze pe romana cu un program sau ceva eu asa am facut

| LoriWitch a răspuns:

Daca gasesti scriemi plz pe id ul meu loriwitch2000

| LoriWitch a răspuns:

Regie live subtitrari.ro

| dianadolcegabbana a răspuns:

Pai ori cauti pe filme alese ori trebuie sa mai inveti engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa nu il gasesti...trebe sa aiba filmu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fraieru.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este subtitrare daca voi sunteti fraieri si nu o gasiti milogotiva de mine ca sa va du sub!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti deloc si eu caut de 2 -3 zile...asteapta pe Dinsep Channel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut de ceva vreme sa stii.
cu toate ca filmul a aparut din febr nu e subtr. straight face
ma roghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma, are cineva subtitrarea?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hotfile123.com/index.php?cu=subtitle+starstruck incearca aici acum am cautat si sper sa mearga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista subtitrarea dar trebuie sa ai cont la niste site-uri... dar apropo de pe ce sait ai luat filmul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu o gasiti nu puteti sa va uitati pe engleza ...doar nu stunteti asa de prosti.sau da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff subtitrare exista dar pe toate siteurile posibile trebuie sa platesti. stiti voi, paypal frustrated si eu o vreau, nu mai pooot. si eu am nevoie va implor sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il gasesti te rog damio si mie stocle_pantelimon id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi cu subtitrare pe http://www.TPU.ro/......fundita-1/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah trebuie sa ai filmul eu il am :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo am gasit. o. Daca o mai doresti da. mi add dollce.stylee. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starstrack est un film minunat mai rara asa filmehappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu unde gasesti subtitrarea, dar filmu a aparut demultwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o gasiti, mi-o dati si mie, va rog frumos?big grin ID: mihaela_mia_94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura sansa, invata enghlezalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau asteapta pana pe 1 mai cand se da pe disney chanel si la noi... o sa il vezi dublat in romana, nu mai ai mult de asteptat. ai rabdare happy