| crina12 a întrebat:

Unde pun obiectele care le downloadez pentru. sims 2.in ce fisier le bag?

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Trebuie sa le pui neaparat in Disk D sau in Desktop! Niciodata sa nu le pui in C...Ca in C ocupa multa memorie.

P.S.: As dori sa te intreb daca ai Antivirus in calculator? Daca cumva nu ai trebuie sa ti-l instalezi pentru ca e posibil ca jocul pe care l-ai descarcat (sims 2) sa aiba un virus (sau mai multi) si e mai bine. sa fi pregatita pentru orice.

Daca vrei poti sa descarci antivirusul de aici:

http://download.cnet.com/......20142.html

Sper ca te-am ajutat. Numai bine:Xx

| aNdRa_6572 a răspuns:

Pai te duci in folderul unde ai instalat sims 2 si te uiti dupa un folder care se numeste downloads daca nu e poti sa il faci tu dupa ce downloandezi obiectele le dai copy si dai paste in folderul numit downloads

sper ca te-am ajutat :*:* la mine a mers