| anonim_4396 a întrebat:

Unde sa bag un rib la +8 pe ro? bless sau fierar de bresla?

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Frate e doar un rib+7... poti sal dai la fierar de breasla... un bless face cat ellaughing

| νєησм a răspuns:

Baga-l la Bless mai bine decat sa iti esueze si sa nul mai ai mai bine baga-l la bless smug de fapt faci cum vrei ar fi bine si la fierar pentru ca chiar daca iti esueaza vinzi bless-ul si cumperi alt rib bafta in continuare!wave

| Onurinho a răspuns:

Cu bless e cel mai recomandat...winkingchiar daca ai cu 10% sansa mai mica sa dai rib la fierar cea mai mare prostie...