| Ankiss123 a întrebat:

Unde se gasesc in Romania silly bandz?
Bratarile acelea multicolore in forma de animale care au creat o adevarata isterie in USA.

28 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

La un magazin propriu zis nu gasesti, incearca online.

| Stephanya a răspuns:

LA Diverta

| Noname_8352 a răspuns:

In timisoara cine stie unde se gasecc?:X

| Ankiss123 explică:

In bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca cica la Carrefour. Nu stiu sigur, poti sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.gizmoland.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la carrefour sunt, cand am fost de mos nicolae am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat comanda... dar ieri mi-am cumparat 2 seturi de la Realbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da care stie in baia mare la ce magazin se gasesc? (imi spuneti va rooog)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la metro in bacau
de fapt la orce metro din tara(eu de la metro mi-am luat cu justin bieber)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la un magazin chinezesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.gizmoland.ro acolo sunt da poti incerca si la carrefour ptc am fost in sibiu si erau dar naspa numa 12...

eu zic ca pe gizmoland gasesti si am primit 24 bratari le-am testat ruperea si...nu s-au rupt! iei! inceraca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in carfoour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.gizmoland.ro 24 buc 19 lei, super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc silly banz si in pitesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La diverta sau carefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut in carrefour sunt 12 lei... dar cred sunt mai putine decat in pachetul original plus nu se numesc silly bandz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinele Diverta din Cluj de exemplu sau poate si in alte magazine Diverta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut la diverta din mall chiar langa caserie

| mihaitza_5454 a răspuns:

Dat fiind sa sunt made in China cred ca la un magazin ca chinezarii, in orice oras sunt de exemplu in baia mare sunt vreo 3

| AlexaPunct a răspuns:

Ele se pot gasi in real, carrefour si Diverta :] Dar stie careva daca sunt in Romania bratari colectia Silly Bandz Kardashian?

| MusicSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pai...in Iasi se gasesc in Moldova Mall la Divertalove struck.
funda?batting eyelashes

| MusicSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Si app...in Diverta costa 20 lei 24 modele.

| deea98_9344 a răspuns:

In inmedio din magazinele kaufland si real.si mai gasesti in cora
ele se numesc glam bandz si cool bandz. glam bandz-13 lei-12 buc
-fosforescente.cool bandz-10lei-12 bucati. informeaza-te aici :http://webkinzromania.blogspot.com/2010/11/glam-cool-bandz.html

| andreea43 a răspuns:

La carefour au, sunt la raionul cu jucarii.

| deea_1952 a răspuns:

In Galati nu stiti unde se pot gasi?big grin

| elena55 a răspuns:

0730647167 Distribui in toata tara.am toate modelele de silly bandz