| Teodora1991 a întrebat:

Uneori ma simt atat de singura...voi nu?

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,uneori. Am momente si momente. Dar asta este doar in imaginatia mea.
*-*

| IsabelaIssa a răspuns:

Cand te simti singura iti lipseste ceva. Incearca sa afli ce e acel ceva.

| BiuL a răspuns:

Cred ca toata lumea are momente de genul, insa sa stii ca nu esti cu niciodata cu adevarat singura doar ca nu iti dai seama de asta. Trebuie sa iti tii mintea ocupata mereu, sa ai diverse activitati si teme de gandire sa nu te napadeasca sentimente de genul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie imi place sa fiu singur, ma inteleg bine cu mine.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu, imi tin companie Ratonii!

| SecretLady91523 a răspuns:

Cu toti ne simtim la un momentdat asa...e in fiinta noastra. Cu toti ne simtim singuri, pierduti, dezamagiti. Dar nu este un capat de lume, fiecare are niste persoane speciale in viata lui care il ajuta sa iasa din impas. Viata e prea frumoasa pentru a fi tristi. Deci zambeste, e cel mai bun medicament.

& take care:*

| beebyy a răspuns:

Ba da...cel mai bine e sa vorbesti cu cineva in momentele alea..sa te descarci

| Gigi_Rebelul_1994 a răspuns:

Sorana suna-ma-0751175554