| traficanta a întrebat:

Unitatea mea scoate niste sunete urate cand se incarca pc`ul, atunci cand il deschid, si apoi isi revine.Stie cineva ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Asa facea si la mine, dar am curatat`o la ventilator si nu mai face asa.
adica o desfacut`o fratele meu si acum merge.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa nu fie ventilatorul, cel putin asa face la mine, se aude mai,, rau,, pana se incarca ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mai dai cate o palma in spate acolo la sursa iti atinge ceva, vezi sa nu ii dai tare

| nikname a răspuns:

Schimbai ventiltorul