| craciunitsa a întrebat:

Urgent@@@@@@@@@@@@@ ajutati-ma am o bubita in zona intima sunt fata ma 14 ani si sunt virgina mie frica de doctor deci o o bubita maia tare se simte ceva moale in ea nu stiu cum sa zic ce este fundita

6 răspunsuri:
| SEXobeat a răspuns:

E cos si trece de la sine

| CeViata a răspuns:

Poti sa ai bube dulci sad

| CeViata a răspuns:

Cred ca ai bube dulci sad

| kathy_2459 a răspuns:

Cum arata?

| craciunitsaa a răspuns:

Eu sunt [[ craciunitsa ]] mda pai e aproare ca si culoarea pieli mai inchissa putin si cand apas simt ceva rotund in ceva mai tare ce este

| MRY_7078 a răspuns:

Buna craciunitsa:* eu zic in primul rand sa nu te ingrijorezi. poate bubita despre care ai spus mai sus este decat un cos. si crede-ma cand iti spun, ca nu ai nici un motiv de teama sa mergi la doctortongue nu iti face nimic nu te manancahappy sau daca tot zici ca iti e frica de doctor vb cu mama tahappy poate te ajuta ea.pup