| Teodora512 a întrebat:

URGENT! AJUTATI`MA! VA ROG. cei care va apricepeti sau cel putin aveti o idee despre aparatele foto! Am si eu un aparat foto sony si s`a descarcat normal! iar acum cand il bag la incarcat ar trebui sa se aprinda un led care arata ca este descarcat cand se stinge e incarcat.si acum il bag la incarcat se aprinde ledu 2 min si se stinge l`am lasat si 2 ore in priza chiar si cu ledu stins iar cand il bag in aparat.BATERIE DESCARCATA NUJ CE SA FAC! mai ales ca peste 2 zile am banchetul si daca nu rezolv.raman fara amintiri! ajutati`ma FUNDA

1 răspuns:
| Tinkabell a răspuns:

Pai.eu nu ma prea pricep dar zic sa il lasi putin fara sa il bagi in priza.scoate filmul.cardul.bateria depinde de ke ai in el.si apoi monteazale la loc, apoi baba`l dinow in priza si apasa butonul. daca merge atunci e bine daca nu. crede`ma poti ramane si cu amintirile in cap sau in suflet laughing sper ca ti-am fost d folos! Bafta!