| izabellina13 a întrebat:

URGENT!
Am nevoie de un film de dragoste, ceva idei? Multumesc ( funda )

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pasarea spin (The thorn byrd) O incredibila poveste incantatoare de dragoste imposibila si neimplinita.

| OldSoul a răspuns:

"It's k i n d of a funny story"
"The Art of Getting By"
Acum depinde ce numesti tu filme de dragoste, persoanal mie mi-s-au parut interesante.
PS: Fara spatiul dintre k i n d, nu ma lasa site-ul sa postez legat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic

| urseyul a răspuns:

Fifty shades of grey

| Constantinescu_Alina_2000 a răspuns:

3 metri deasupra cerului 1-2, înainte sa te cunosc, jurământul, saga amurg sper ca te-am ajutat