| rap4us a întrebat:

URGENT! Astazi la tehonologie proful m-a dat pe mine si pe inca unu afara ca stateam pe telefon. Cand ne-a chemat in clasa ne-a zis ca nu ne incheie situatia pe semestrul asta (avem doar o nota). Eu mi-am cerut mii de scuze fata de el am promis ca nu se mai repeta, am vorbit si cu diriginta. Ea a zis ca o sa il imbuneze si ca pana la urma imi va incheia media. Intrebarea e alta: Ma poate lasa cu media neincheiata pentru. o chestia din asta? Mai avem o ora saptamana viitoare...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca te poate lasa.Sa vezi ce ai sa-l cauti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poate

| Cameliapantiru a răspuns:

Dar ce s-a intamplat de ai o singura nota pana acum? Ai absentat de la orele de tehnologie? pentru ca situatia iti poate ramane neincheiata doar daca ai lipsit la minimum jumatate din ore, altfel, nu prea are de ce. Sfatul meu este insa sa te pregatesti pe ora viitoare, sa-ti inveti lectia si sa-l rogi sa te asculte sau sa-ti dea un test. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

| Chimied a răspuns:

Normal, te poate lasa ai grija.

| AddeMalli a răspuns:

Da,se poate.Stiu,pare incorect, dar matusa mea e profesoara si a mai facut asa. -.-"