| sexychick_4075 a întrebat:

Urgent! caut o melodie din care eu inteleg asta in refren : i wana bom bam bang move your body eu i goana rap and rap i wana take it slow mai zice ceva si apoi altu : i wana be a somthings wrong. nu stiu ce am scris pe aici rolling on the floor. dar sper sa stiti la ce melodie ma refer, ziceti-mi urgent cum se numeste si cine o canta. fundita normal :d

Răspuns Câştigător
| mary123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=69LW5hcB5jQ e asta cumva?

6 răspunsuri:
| AnNyşK a răspuns:

Vezi daca nu e cumva black eyed peas-boom boom pow happyca am vz ca ai sp ceva cu bom bomtongue

| Boboo_7319 a răspuns:

Este Mohombi-Bumpy Ride
Fundibatting eyelashes?

| kitty4you a răspuns:

Stiu euhappy bumpy ridehappy
astept fundita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mohomby- bumpy ride

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mohomby- bumpy ride big grin cred

| YOurEYes a răspuns:

Mahomby-bumpy ride