| kissuletzz a întrebat:

Urgent! cum blochez pozele de pe fb(sa le vad doar eu)funda

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Umbla la setari. La fiecare poza in dreapta sus e o sageata si poti sa spui cine vrei sa o vada : oricine, piretenii prietenilor, prietenii, numai tu. Pace!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in profilul tau la poze, da click pe Albume apoi sub fiecare album ai o iconita mica in dreapta jos, dqa click pe ea si alege ->Doar pentru mine. Asa faci cu fiecare album in parte.
Vezi un print aici http://i.imgur.com/p7jlvZB.jpg La pozele de profil trebuie sa faci asa cu fiecare poza in parte.La pozele de coperta nu poti sa le faci nimic, ele raman publice.

Bafta!