| NoAntidote a întrebat:

Urgent!happy fundaaaBuna! telefonul meu este samsung! si nu am cablu de date la el! asa ca mi-a dat cineva un cablu de nokia care merge si la telefonul meu! in momentul in care bag cablul apare :
Select USB mode: Pc studio, Install PC studio, Media player, Mass storange to phone, PC internet! ce dau?

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Selecteaza mass storage to phone. cat timp copiezi date in telefon, telefonul ar trebui sa intre intr-un fel de standby mode in care nu vei putea primi apeluri. dupa ce termini si deconectezi, tel va reveni la normal. poti copia orice informatie fie poze, melodii, filmulete, etc.
bafta

| NoAntidote explică:

Da! imi apare! si cica. disconnect the usb cable! ce fac?