| kermit a întrebat:

URGENT! imi place de un baiat. si el ma place. si as vrea sa ma combin cu el... dar nu stiu cum. faza e ca suntem la scoli diferite. dar nu prea conteaza pentru ca iesim impreuna. FUNDITA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| BeBo a răspuns:

MDa ce sa spun... cam in graba zici ca pierzi trenu laughing

PAI daca tu`l placi si el te place de ce nu sunteti impreuna sau asteptati amandoi sa vedeti cine intreaba primullaughing?laughing

daca nu te`ntreaba el intreaba`l tu ce e asa de greu

2 răspunsuri:
| BeBo a răspuns:

laughing nu trebuie sa-ti fie rusine laughing bine ca la toate fetele le e rusine sa-i intrebe pe baiei.laughing

| kermit explică:

Pai daca e trebuie sa fiu cu el pana duminica. si mi-e putin rusine sa il intreb