| kolasin2 a întrebat:

Urgent pana maine! Am o problema: Eu si un coleg ne-am batut din cauza a ceva subiect netot si fara sens. Ne batem, iese egal, vanatai si toate cele. Noi ne-am impacat dar nu stim ce sa ii spunem doamnei diriginte daca ne paraste careva. Deci am nevoie de niste scuze credibile sau motive care sa ne scape pe amandoi.

2 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

A fost o neintelegere, nu s-a intamplat nimic grav, v-ati impacat si nu se va mai repeta.

| Aledar a răspuns:

Îi spuneti ca si prietenii se mai bat dat dar nu ca să se omoare. Si îi zici celui care va pârât că nu e treaba lui prietenia voastra