| mystery00 a întrebat:

Urgent happy, stie cineva cum as putea sa trimit un cadou gratis pe site-ul ask.fm?
Sunt multi oameni care dau cadouri pe 100 + follow de like-uri sau mai mult pe ask.fm, si nu cred ca au bani sa dea la 192490 de oameni cate 0.7 EU (cat costa un cadou) pentru fiecare om care da like-uri + ca si ei au cadouri, primite de la ei, gen foarte multe si chestia asta au facut-o cu un hack, sau ceva, daca stiti cumva de unde pot lua acest hack, sa ma anunte va rog, sau vreo metoda gratis, ca exista, sunt multi oameni care au vreo 40 de cadouri de la ei, doar nu au dat bani, ca nu toata lumea e bogata de acum crying ( Am vazut si pe youtube multe hack-uri care lor le mergeau, dar au surveys si nu il pot descarca sad )

Daca imi lasati un site/video de unde pot descarca fara surveys si sa mearga, as fi recunoscator toata viata acelui om. DAU FUNDA + VOT celui care imi da acest program, sau celui care imi arata vreo varianta free.
Daca nu vreti sa il dati aici, va rog frumos, pe privat macar sad

Id-ul meu de skype : vlad.stefan33

Id-ul de yahoo: vlad_pinciuc00@yahoo.com

2 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Ohh doamne, ask.fm e o prostie pura. De ce trebuie sa plangi daca nu ai nu stiu ce prostii. De ce nu dai acei bani, in loc pe prostii la cineva care chiar are nevoie de ei. Poate intr-o zi nu o sa ai bani si o sa fii suparat ca ai dat 0, 7 euro.

| DeeaV a răspuns:

E vrajeala ceea ce vrei tu, cei care au multe, cel mai probabil au furat cardurile parintilor. De-aia plangi tu? ca nu ai cadouri pe ask-fm? Stai linistita, sunt lucruri mult mai importante decat asta. E doar o moda trecatoare in care nu se merita sa investesti. Maturizeaza-te putin :*